Celkem v bazaru 90401 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2805 nových .

Pro Family s.r.o. - soukromá školka - Praha

Pro Family s.r.o. - soukromá školka nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 08.12.2017Zobrazeno: 1159× / 103× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Cena: dohodou
Telefon: 286 888 162
Lokalita: Praha (okr. Hlavní město Praha)
WWW: http://www.profamily.cz

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Odpovědět na inzerát

Nevíte, jaká školka v Praze bude ta správná pro Vaše dítě? Váháte, jestli dát přednost státní školce nebo soukromému zařízení? My vám s vaším výběrem rádi pomůžeme. Co takhle vyzkoušet soukromou Mateřskou školku Pro Family s. r. o.? Tato mateřská školka poskytuje předškolní výchovu či hlídání dětí na vysoké profesionální úrovni a spoustu jiných aktivit, jako jsou třeba ozdravné pobyty na horách či v lázních. Během roku jsou zkušenými pedagogy rozvíjeny rozumové schopnosti, jazykové dovednosti i estetické cítění dětí, což podporuje jejich mentální vývoj. Nezapomíná se zde ani na tělesný rozvoj, takže jsou děti rozvíjeny i po fyzické stránce. Zajímá-li Vás jak Mateřská škola Praha Pro Family s. r. o. funguje, neotálejte navštívit její www stránky http://www. profamily. cz Telefon: 286888162

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

14000 Praha , okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha