Celkem v bazaru 95287 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2806 nových .

Salewa Koala II - Praha

Salewa Koala II nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 28.02.2018Zobrazeno: 868× / 108× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Cena: 2.500 Kč
Telefon: 737 563 894
Lokalita: Praha (okr. Hlavní město Praha)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Odpovědět na inzerát

Prodám krosnu na nošení dětí Salewa Koala II v perfektním stavu. Barva zelená s nízkou váhou (pouhých 2,7 kg). Lze použít pro děti až do 22 kg. Zádový systém Salewa Multifit lze individuálně nastavit na různé výšky postavy. Anatomicky tvarované ramenní a bederní popruhy. Jednoduché vstupování do Koaly, individuálně plynule nastavitelná poloha sezení dítěte. Celkově stabilní držení dítěte s bezpečnostním pásem, odnímatelný a pratelný chránič brady, stabilní třmen pro bezpečné postavení. Velká hlavní batohová přihrádka s přídavnou kapsou na důležité dokumenty, přídavné a lehce přístupné kapsy na bederním popruhu. Včetně pláštěnky a návleků na botičky značky emitex. Telefon: 737563894

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

12000 Praha , okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha