Celkem v bazaru 91732 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2793 nových .

Vajíčko RECARO PRIVIA včetně ISOFIX báze - Hluboká nad Vltavou

Vajíčko RECARO PRIVIA včetně ISOFIX báze nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 03.11.2017Zobrazeno: 2518× / 187× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Cena: 2.600 Kč
Lokalita: Hluboká nad Vltavou (okr. České Budějovice)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Odpovědět na inzerát

Prodám vajíčko RECARO Privia včetně RECAROfix základy. Jedná se o autosedačku pro děti cca 0 - 15 měsíců (0 - 13kg). Z nekuřáckého prostředí, nebouraná.

Vybírala jsem autosedačku tak, abych koupila tu nejbezpečnější na trhu. RECARO Privia s RECAROfix základnou je výhercem testu ADAC a dTest, navíc se jedná o nejlepší kdy udělené hodnocení StiWa a to 1,3! Tím se řadí mezi nejlepší autosedačky ve své kategorii.

Měla jsem dost velké miminko, a přesto mu byla autosedačka velmi pohodlná a vydrželo v ní téměř rok.

Velmi jednoduše a rychle se autosedačka zacvakává na RECAROfix základnu, není nutné žádné zdlouhavé poutání pásem. Navíc je autosedačka díky RECAROfix základně výrazně bezpečnější než sedačky poutané pásem. Mám opravdu velmi malé auto a bez problému se do něj vajíčko i se základnou vešlo.

V kombinaci s RECAROfix základnou lze autosedačku upevnit do auta systémem isofix (autosedačka se dá instalovat i klasickým 3bodovým pásem). Dítě je v sedačce uchyceno 3bodovými pásy s centrálním nastavením délky. Naprosto jednoduché nastavení pozice pásů, které rostou s dítětem.
Podhlavník, polstrování pásů a pásy jsou integrovány do jednoho celku. Tento systém zvyšuje bezpečnost, navíc nehrozí přetočené polstrování pásů ani ztracené návlečky. Materiál je velmi jemný a prodyšný – pro dítě velmi příjemné, v létě se nepotí, v zimě krásně drží teplo. Součástí je i v tomto materiálu vyrobená redukce pro maximální komfort novorozeňat
Autosedačka má i integrovanou sklápěcí stříšku – velmi praktické, když svítí slunce (má faktor 50+) nebo mrholí.

Autosedačka je i výborná na přenášení. Má ergonomické madlo, které netlačí do ruky (zploštění stran madel pro pohodlnější přenášení v podloketní jamce). A navíc má nízkou hmotnost (patří mezi nejlehčí ve své třídě, cca 4,2 kg - docela dost jsem na delší vzdálenosti přenášela i s tlustým dítětem  a dalo se to bez problému, ačkoliv nejsem žádný silák).

Autosedačka sedí na široké spektrum kočárků.

Autosedačka je v hezkém stavu (po jednom dítěti, známky běžného používání – sem tam škrábance na plastu, nemá žádnou funkční vadu), kompletně vyčištěná (potah celé autosedačky se dá sundat a vyprat).

Neutrální barva vhodná pro holčičku i chlapečka – černá v kombinaci s barvou mocca.

Osobní odběr v Hluboké nad Vltavou a okolí nebo je možné zaslat kamkoliv poštou.

Původní cena za obojí byla 8.400 Kč.

Cena: 2.600 Kč+poštovné. Cena je celková za oba díly (vajíčko i isofixovou základnu).


Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

37341 Hluboká nad Vltavou , okres České Budějovice, Jihočeský kraj