Celkem v bazaru 98232 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2801 nových .

Základní výbavička pro miminko - Vsepromiminko.cz - Přerov

Základní výbavička pro miminko - Vsepromiminko.cz nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 04.04.2018Zobrazeno: 808× / 70× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Cena: dohodou
Telefon: 604 278 943
Lokalita: Přerov (okr. Přerov)
WWW: http://www.vsepromiminko.cz/

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Odpovědět na inzerát

Komu schází kojenecké oblečení a kojenecké potřeby, nemusí se namáhavě shánět po oblečení pro miminka po krámech. Především maminky v očekávání nemají času na úmorné běhání po prodejnách s potřebami pro miminka. Mohou využít poutavé nabídky e-shopu Vsepromiminko. cz https://www. vsepromiminko. cz/. V e-shopu objeví všechno potřebné: oblečení pro miminka, kojenecké oblečení a kojenecké potřeby. Český výrobce dětského oblečení se soustředí na šití nezávadného, jakostního oblečení. Základní výbavička pro miminko může být drahou záležitostí. Využijte poutavých slev, vybírejte si v klidu domova a objednávejte si potřebné oblečení pro narozené mimi ještě dnes. Telefon: 604278943

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

75002 Přerov , okres Přerov, Olomoucký kraj