Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Zobrazeno: / 65×

2x INTERAKTIVNÍ KNIHA JAK FUNGUJÍ STROJE - pro děti od 8 let

Cena: 500 Kč
Lokalita: Olomouc (okr. Olomouc)
TOPOVÁNÍ (zvýhodnění) Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

S námi nekupujete zajíce v pytli!

• Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz
Cena za obě dohromady. Jak fungují stroje - Nick Arnold, ilustrace Allan Sanders - vydala Mladá Fronta 2012, 22 stran plus návody a příslušenství (36 dílů a 12 šroubků).

Interaktivní kniha pro děti zaměřená na jednoduché stroje a mechanismy (kladka, páka, nakloněná rovina). Publikace s přílohami. Součástí knihy je stavebnice z kartonu, z níž lze za pomoci návodů složit jednoduché modely a vyzkoušet si tak, na jakém principu mechanismy fungují.

Obě knihy minimálně hrané, i když obaly knih už nejsou 100%, celkově jsou ve velmi hezkém stavu, hlavně díly. V jedné knize chybělo několik dílů, tak jsme dokoupili druhou se slevou, že jsme stejně chtěli mít náhradní díly navíc.
1. kniha: 37 kartonových dílů, kartonová podložka a 12 plastových šroubků a matic (1 díl je v ní navíc),
2. kniha: 24 dílů, kartonová podložka a 11 šroubků a matic.

Prodáme dohromady jako celek, je super, mít náhradní díly a místo jedné rovnou dvě podložky. Kniha je již vyprodaná, není dostupná.

Lokalita

77900 Olomouc , okres Olomouc, Olomoucký kraj