Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

AIR HOGS ATMOSPHERE AXIS - Olomouc

Datum poslední aktualizace: 06.05.2023
Zobrazeno: /

AIR HOGS ATMOSPHERE AXIS

Cena: 500 Kč
Telefon: 739 461 925
Lokalita: Olomouc (okr. Olomouc)
TOPOVÁNÍ (zvýhodnění) Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz
Nepoužívaný. Ovládejte Atmosphere vlastní dlaní! Létá a odráží se od stropu, od stěn, od země. Skvěle si protáhnete tělo při létání s Atmosphere. Můžete ho ovládat také hlavou, kolenem apod. Air Hogs je bez dálkového ovládání! Dálkovým ovládáním je vaše vlastní dlaň. Díky sférickému tvaru se odrazí od zdi nebo stropu a můžete pokračovat ve hře. Atmosphere obsahuje zabudovanou Li-Pol baterii. Nabíječka na tužkové baterie je součástí balení. Nabíječka umožňuje letící kouli v případě potřeby vypnout. původní cena 1199,-

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

77900 Olomouc , okres Olomouc, Olomoucký kraj