Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Casualplay S4 trojkombinace v maxi výbav - Hlubočky

Datum poslední aktualizace: 29.08.2020
Zobrazeno: 2510× / 225×

Casualplay S4 trojkombinace v maxi výbav

Cena: 6.000 Kč
Telefon: 606 952 752
Lokalita: Hlubočky (okr. Olomouc)
TOPOVÁNÍ (zvýhodnění) Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz
Prodám kočárek Casualplay S4 ve velmi dobrém stavu, nezničený, plně funkční, po jednom dítěti v limetkové barvě s bohatým příslušenstvím (sport. kočárek + hluboká korba + vajíčko). Dva zimní fusaky (v limetkové a zelené barvě, použivala jsem jak v hluboké tak sportovní verci), fusák do autosedačky, který lze používat i do hluboké korby. Pumpička na kola, látkové návleky na kola (vhodné obzvlášť když dáváte kočárek do bytu aby se neušpinila podlaha). Čtyři velká nafukovací kola, všechna odnímatelná, přední dvojitá kola jsou otočná o 360 ° s možností aretace, s nákupním látkovým košíkem. Kočárek má teleskopickou výsuvnou rukojeť na které je ruční brzda (vhodné ke sportování) a parkovací brzda na zadních kolech.
Vajíčko - vhodné pro převoz autem, možno nasadit i na konstrukci kočárku, novorozenecká vložka, odnímatelná boudička se zabudovanou moskytiérou, nánožník.
Hluboká korba - včetně látkového krytu (nánožníku)v limetkové barvě, odnímatelná prací vložka, matrace, podhlavníček pro fixaci hlavičky, rolovací moskytiéra zabudovaná do stříšky, moskytiéra v zadní části boudy, pláštěnka.
Sport. kočárek - polohovatelná opěrka zad, dá se sklopit do několika poloh pomocí nastavovacího popruhu. Přední madlo je kloubové a odnímatelné, vnitřní odnímatelná prací podložka limetkové barvy, bezpečnostní popruh. Stříška pro ochranu před sluncem, s průhledným okénkem pro neustálý kontakt s dítětem, na bocích větrací síťky, pláštěnka, na zakázku šitý nepromokavý teplý nánožník.
Součásti kočárrku je i taška + přebalovací podložka.
Kočárek je vypraný, vyčištěný.

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

78365 Hlubočky , okres Olomouc, Olomoucký kraj