Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Ford 4x4 autíčko - Bílsko

Datum poslední aktualizace: 01.07.2022
Zobrazeno: / 73×

Ford 4x4 autíčko

Cena: 6.500 Kč
Lokalita: Bílsko (okr. Olomouc)
TOPOVÁNÍ (zvýhodnění) Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz
Autíčko garážované. Kupované zhruba před 3 roky. První majitelé. Málo ježděné. K autíčku dáváme zdarma 2 náhradní pneumatiky. Autíčko má náhon na všechny 4 kola. Plynulý rozjezd bez trhání. Dítě může si pouštět v autíčku hudbu. Dá se autíčko ovládat buď přes dálkové ovládání, nebo si ho dítě řídí samo. Nyní se prodává nové za cenu kolem 12 000. Při rychlém jednání možnost domluvení i menší slevy. V případě zájmu pošlu více informací. Kola jsou z polymerové hmoty - neprasknou, nejsou náchylné na praskliny. Vlastní bezpečnostní pás. Jde otevírat dveře i kufr autíčka. Bluetooth připojení na hudbu. USB vstup a SD karta pro přehrávaní hudby v autě. Dvoumístné. Odběr Olomoucký kraj. Další parametry, nebo informace do zprávy

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

78322 Bílsko , okres Olomouc, Olomoucký kraj