Celkem v bazaru 29973 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2724 nových .

Kaligrafie nebo krasopis? - Zlín

Kaligrafie nebo krasopis? nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 29.08.2019Zobrazeno: 426× / 40× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Cena: dohodou
Telefon: 776 161 111
Lokalita: Zlín (okr. Zlín)
WWW: http://www.sbohemnudo.cz/kategorie/kaligrafie/

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Odpovědět na inzerát

Baví vás oblíbená a moderní technologie s názvem kaligrafie? Rádi vyrábíte okrasné názvy a není vám krasopis cizí? Tehdy si jistě vyberete z naší opravdu široké nabídky kaligrafických potřeb, které nadchnou také samotného začátečníka v daném oboru. Flexibilní hrot psacích potřeb vám zajistí opravdu pečlivý výsledek vaší práce. Proč se oddávat výhradně a pouze moderním technologiím, když lze krásné nápisy vytvářet i ručně. Vraťte tomuto řemeslu znovu své místo na výsluní a naučte se porozumět kaligrafii, jako takové. Krasopis vás dozajista nadchne a co více, oprostíte se při něm od stresu a negativního přívalu zlých myšlenek. To už za zkoušku stojí, že? Pera, fixy a další potřebné propriety pro vytváření úžasných děl, naleznete na https://www. sbohemnudo. cz/kategorie/kaligrafie/ Telefon: 776161111

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

76001 Zlín , okres Zlín, Zlínský kraj