Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Katamarán z lahví-orig.balení-nové - Olomouc

Datum poslední aktualizace: 15.01.2022
Zobrazeno: / 133×

Katamarán z lahví-orig.balení-nové

Cena: 210 Kč
Telefon: 777 589 579
Lokalita: Olomouc (okr. Olomouc)
TOPOVÁNÍ (zvýhodnění) Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz
Katamarán z lahví Katamarán je jednou z kreativních sad, ze které si děti mohou sami sestavit recyklované vznášedlo z plastových lahví. Správný pohyb na vodě katamaránu na vodě je dětem odpovědí, že robota sestavily správně. Přednosti: trénuje trpělivost a zručnost rozvíjí jemnou motoriku Obsah balení: 2 držáky plováků, 1 horní kryt, 2 krytky, 1 vrtule, šrouby, 1 příčný nosník, 2 plastické pásky, 1 bateriová krabička s krytem, vypínačem a dráty, 1 motorek s dráty, podrobný návod Upozornění: k montáži je potřebný křížový šroubovák a baterie, nejsou součástí 2 litrové nebo půllitrové...  

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

77900 Olomouc , okres Olomouc, Olomoucký kraj