Celkem v bazaru 26537 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 3642 nových .

Kočárek Dorjan, sportovní a hluboká korb - Senice na Hané

Kočárek Dorjan, sportovní a hluboká korb nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 10.02.2020Zobrazeno: 1180× / 69× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Cena: 5.500 Kč
Telefon: 604 936 486
Lokalita: Senice na Hané (okr. Olomouc)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Odpovědět na inzerát

Kočárek Dorjan, po jednom dítěti, sportovní (polohovatelná)+hluboká korba, snadné upevnění ve směru i proti směru jízdy, barva hnědá/slonová kost (omyvatelný materiál), odpružený, aretovací nafukovací kolečka - perfektní i do terénu, nožní brzda, taška na rukojeť s přebalovací podložkou, moskytiéra, pláštěnka na korbu i sporťák, nánožník na korbu i sporťák, madlo před dítě, prostorný košík, prodloužení lůžka. Po jednom dítěti, perfektní stav. Univerzální slunečník + světle zelený mantinel do postýlky zdarma. Zakoupeno v Sambaby. Osobní předání Senice na Hané/Litovel, popř. Olomouc/Brno/Praha/Plzeň Telefon: 604936486

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

78345 Senice na Hané , okres Olomouc, Olomoucký kraj