Celkem v bazaru 26598 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2794 nových .

Kočárek Tako dvojkombinace - Hlubočky

Kočárek Tako dvojkombinace nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 08.04.2020Zobrazeno: 712× / 44× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Cena: 1.290 Kč
Telefon: 606 952 752
Lokalita: Hlubočky (okr. Olomouc)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Odpovědět na inzerát

Kvalitní prostorný kočárek Tako, velká nafukovací kola vhodná i do terénu. Kočárek je v pořádku jen má od sluníčky šíslou boudičku a tašku na kočárek. Jedná se o kombinaci hlubokého kočáru a sporťáku. Součásti je i přenosná taška s boudičkou na miminko ... dcera je na podzim a celou zimu jsem měla tuto tašku v kočárku a malá v ni byla v peřince i s fusákem a byla krásně v teploučku. Ke kočárku jsou dvě pláštěnky. Brzdy na kola jsou z obou stran. Výškově nastavitelná přehazovací rukojeť. Kočárek je čisty, vypraný. Telefon: 606952752

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

78365 Hlubočky , okres Olomouc, Olomoucký kraj