Celkem v bazaru 96283 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2800 nových .

LEGO DUPLO - Olomouc

LEGO DUPLO nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 07.09.2018Zobrazeno: 571× / 74× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Cena: neuvedeno
Telefon: 774 639 818
Lokalita: Olomouc (okr. Olomouc)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Prodávám lego duplo po jednom dítěti, v pěkném stavu, kupované nové - velký výběr: kostky, panáčci, všemožné dopravní prostředky (vlaky a příslušenství, autíčka, letadla, hasiči, ambulance, značky), zeleň, díly k domečkům a vybavení dovnitř, princezny, díly k zámku/hradu, stavební stroje Bořka Stavitele, jeřáb, letiště a další kousky. Prodávám po částech, po kusech, ne celé sady (sada zatím jen letiště), dle konkrétního zájmu nafotím a pošlu i s cenami. Telefon: 774639818

Lokalita

77900 Olomouc , okres Olomouc, Olomoucký kraj