Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Piklerové trojúhelník - Brno

Datum poslední aktualizace: 21.07.2021
Zobrazeno: 863× / 392×

Piklerové trojúhelník

Cena: dohodou
Lokalita: Brno (okr. Brno-město)
TOPOVÁNÍ (zvýhodnění)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz
Prodáváme kvalitní a certifikované dřevěné Montessori hračky, které si vaše ratolesti zamilují. Tyto hračky totiž aktivně stimulují rozvoj vašich nejmenších. Oblíbené jsou zejména duhové houpačky, které děti zbožňují a také Piklerové trojúhelník, který se nazývá rovněž pouze pikler triangle. Pokud vaše ratolesti zbožňují tyto hračky, tak jim můžete koupit z naší nabídky rovněž třeba Montessori válec s kuličkami či Montessori skluzavku, která je hitem posledních měsíců. Dané Montessori hračky pomohou zlepšit rovnováhu vašich ratolestí, zpevnit svaly a také kvalitně rozvíjet svalstvo vašich nejmenších, a to velmi zábavnou formou. Nabízíme rovněž rostoucí židle, jenž jsou obrovsky populární nebo učící věže. Tyto a mnohé další Montessori hračky naleznete na našich webových stránkách https://www. angeldog. cz/

Kontaktovat

jméno neuvedeno

Telefon776872542

Emailangeldog@email.cz

Lokalita

60200 Brno , okres Brno-město, Jihomoravský kraj