Celkem v bazaru 96328 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2803 nových .

Printek3D.cz - kovové propisovací tužky - Praha

Printek3D.cz - kovové propisovací tužky nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 28.08.2018Zobrazeno: 406× / 36× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Cena: dohodou
Telefon: 284 842 120
Lokalita: Praha (okr. Hlavní město Praha)
WWW: http://printek3d.cz/kovove-c-119.html

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Odpovědět na inzerát

Reklamní předměty jako třeba kovové propisovací tužky dnes patří k základním metodám propagace každé společnosti. Reklamním předmětem nikoho neurazíte, spíše naopak, a navíc rozšíříte povědomí o své firmě. Reklamní předměty může představovat takřka cokoliv; reklamní kovové propisky, reklamní hrnky s potiskem a trička s potiskem, reklamní tašky a mnoho dalšího. Potisk na kovové propisky pak provádí např. společnost Printek3D. Tato firma působí na českém trhu přes 25 let, což se odráží ve skutečně kvalitní práci. K potisku reklamních předmětů využívá nejmodernější technologie v podobě tamponového tisku, sítotisku, laserového rytí nebo sublimačního tisku. Nyní již neváhejte, navštivte www stránky reklamní propisky http://www. printek3d. cz/psaci-potreby-c-116. html a vyberte si kovové propisky podle vašeho přání. Telefon: 284842120

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

18000 Praha , okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha