Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Pozor, od 1. 11. 2020 bude tištěná verze Profitu ZDARMA v Olomouckém kraji.

Celkem 108 786 inzerátů v nabídce.

Prodám kvalitní herbář - Bělkovice - Lašťany

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 02.01.2021Zobrazeno: 222× / 30× TOPOVÁNÍ (zvýhodnění) Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Prodám kvalitní herbář

Cena: v textu
Telefon: 721 735 448
Lokalita: Bělkovice - Lašťany (okr. Olomouc)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz
Prodám kvalitní herbář
Prodám kvalitní herbář velikosti A3 (tvrdý papír). U každé rostliny je uveden český a latinský název, česky a latinsky čeleď, lokalita nálezu, nadmořská výška a datum nálezu. Sběr rostlin od jara roku 2020. Cena za jednu položku je 15 Kč, možnost prodeje i jednotlivých rostlin. Na požádání mohu zaslat seznam rostlin, ze kterého si můžete vybrat libovolný počet kusů (až 400 druhů rostlin, v tom i dřeviny). Nabízím i nalepené rostliny pouze označené tužkou s volně přiloženým štítkem. V omezenějším množství mohu zaslat i nenalepené rostliny. Herbář lze předat osobně v Olomouci nebo poslat na dobírku poštou (normálně nebo s doručením do druhého dne). Tel:776 138 060, mail:hanitomaskova@seznam. cz

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

78316 Bělkovice - Lašťany , okres Olomouc, Olomoucký kraj