Celkem v bazaru 28538 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2771 nových .

Prodám kvalitní herbář velikosti A3 - Bělkovice - Lašťany

Prodám kvalitní herbář velikosti A3 nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 19.05.2019Zobrazeno: 467× / 39× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Cena: v textu
Telefon: 721 735 448
Lokalita: Bělkovice - Lašťany (okr. Olomouc)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Odpovědět na inzerát

Prodám kvalitní herbář velikosti A3 (tvrdý papír). U každé rostliny je uveden český a latinský název, česky a latinsky čeleď, lokalita nálezu, nadmořská výška a datum nálezu. Sběr rostlin od jara roku 2018. Cena za jednu položku je 13 Kč, možnost prodeje i jednotlivých rostlin. Na požádání mohu zaslat seznam rostlin, ze kterého si můžete vybrat libovolný počet kusů (až 400 druhů rostlin, v tom i dřeviny). Nabízím i nalepené rostliny pouze označené tužkou s volně přiloženým štítkem. V omezenějším množství mohu zaslat i nenalepené rostliny. Herbář lze předat osobně v Olomouci nebo poslat na dobírku poštou (normálně nebo s doručením do druhého dne). Tel:776 138 060, mail:petr. tomasek@raz-dva. cz Telefon: 721735448

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

78316 Bělkovice - Lašťany , okres Olomouc, Olomoucký kraj