Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Školka v přírodě, na kterou vaše děti nezapomenou - Benecko

Datum poslední aktualizace: 23.01.2021
Zobrazeno: 1100× / 125×

Školka v přírodě, na kterou vaše děti nezapomenou

Cena: dohodou
Lokalita: Benecko (okr. Semily)
TOPOVÁNÍ (zvýhodnění)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz
Chtěli byste zajistit vhodné ubytování pro školy v přírodě? Přáli byste si, aby vaše ratolesti strávili pár skvělých dní na čerstvém vzduchu v krásné přírodě? Tehdy je pro vás tato školka v přírodě naprosto zcela ideálním místě, kde není nouze o nové poznatky si vaše ratolesti každopádně zamilují. Zmíněná škola v přírodě bude vaše děti určitě bavit. V zimě na ně totiž čekají lyžařské výcviky pro děti naprosto všech kategorií a v létě zase krásné bruslařské stezky nebo různé prolézačky či zvířecí farmy. Mimo jiné na zmíněném místě naleznete fascinující kuchyni, kterou si vaše ratolesti zamilují hned po první snídani. Pokud vás o tomto idylickém místě zajímá více, navštivte zmíněné webové stránky https://www. skola-v-prirode-top. cz/

Kontaktovat

Lokalita

51237 Benecko , okres Semily, Liberecký kraj