Celkem v bazaru 26536 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 3642 nových .

Školní aktovka zn. Topgal a pouzdro - Hlubočky

Školní aktovka zn. Topgal a pouzdro nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 04.02.2020Zobrazeno: 1039× / 37× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Cena: 140 Kč
Telefon: 606 952 752
Lokalita: Hlubočky (okr. Olomouc)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Odpovědět na inzerát

Prodám školní aktovku, batoh zn. Topgal a k němu tříkomorové pouzdro. Aktovka je určena pro 1 až 3 třídu, takto i byl nošený naší dcerou. Aktovka je prostorná, má dvě hlavní přihrádky, kde je plno dalších vnitřních kapsiček. Dvě venkovní boční, z nichž jedna je i na láhev. Aktovka je stále pěkná, dno není prasklé, zipy jsou taky funkční, vnitřek není nikde potrhaný. Sem tam je odřený roh (viz. foto), je prasklý i plast na uchu - jak ho měla dcera zavěšený v lavici na háčku (ale není to nic hrozného). Slaběji drží suchý zip u hlavního poklopu, ale neotvírá se. Aktovka je lehká, má anatomicky tvarované záda, plno reflexních prvků, v krásné růžové barvě a má obrázek holčičky. Je vypraná. Pouzdro je také používané, ale službu jistě ještě udělá. Zipy jsou v pořádku. Telefon: 606952752

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

78365 Hlubočky , okres Olomouc, Olomoucký kraj