Celkem v bazaru 26536 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 3642 nových .

Video chůvička s wifi - Praha

Video chůvička s wifi nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 06.02.2020Zobrazeno: 923× / 18× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Cena: 999 Kč
Telefon: 605 255 383
Lokalita: Praha (okr. Hlavní město Praha)
WWW: http://www.panchuvicka.cz

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Odpovědět na inzerát

Vysoce kvalitní video chůvička s Wifi pro připojení k domácí síti. Funguje s operačním systémem Android, iPhone a Windows Android a Iphone s možností ovládání pres aplikaci v mobilu. Můžete sledovat online video i mimo domov přes svůj mobilní telefon. Chůvička je vybavena detekcí pohybu, možností nastavení alarmu, nahrávání videa a vzdáleného přístupu. Detekce pohybu se dá propojit s odesláním e-mailové zprávy, nahráváním videa a upozorněním na mobilní telefon.
Možnost sledování více uživatelů současně. Dvoukanálová komunikace je doplněna možností natáčení kamery vlevo, vpravo, nahoru, dolů i přes mobilní telefon a funkcí nočního vidění. Čeká vás dvoukanálový zvuk, automatické noční vidění, otáčení horizontálně o 355 °a vertikálně o 110 °. Podporuje záznam na SD kartu až 32 GB. http://www. panchuvicka. cz Telefon: 605255383

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

14000 Praha , okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha